Live Football Stream Online




FOOTBALL AM. FOOTBALL BASKETBALL BOXING/WWE/UFC ICE HOCKEY TENNIS MOTOSPORT OTHER LIVE TV



Website Clock : | Select timezone

  07:00 Ligue 1 - L Expresso Magazine

  09:00 England vs Turkey

  09:50 Azimut vs CDKA

  11:00 2016 Eurocup Mini Football

  11:00 Katran vs Uspenskoye

  11:00 Nagoya Grampus Eight vs FC Tokyo

  11:00 Soccer AM Preview show!

  11:00 Uragan vs Energiya

  11:00 Ventforet Kofu vs Omiya Ardija

  11:30 Azerbaijan vs Czech Republic

  11:30 Dong Thap vs Thanh Hoa

  11:30 Shonan Bellmare vs Gamba Osaka

  12:00 Gazovik Orenburg vs Rubin Kazan

  12:00 Jeju United vs Seongnam Ilhwa

  12:00 Kawasaki Frontale vs Kashiwa Reysol

  12:00 Khatoco Khanh Hoa FC vs SHB Da Nang FC

  12:00 Parnu Linnameeskond vs Paide

  12:00 Sagan Tosu vs Albirex Niigata

  12:00 Saigon vs T&T

  12:00 Suwon vs Incheon United FC

  12:00 Ulsan Horang-i vs Gwangju FC

  12:00 Vegalta Sendai vs Sanfrecce Hiroshima

  12:00 Vissel Kobe vs Urawa Red Diamonds

  12:00 Yokohama F. Marinos vs Kashima Antlers

  12:30 Air Force vs Army

  12:30 Lokomotiv Harkov vs Uni-Laman

  12:45 Dagenham and Redbridge FC vs Wrexham FC

  12:45 Romania vs Moldova

  13:00 BBC Football Focus

  13:00 German 2. Bundesliga Simulcast / Konferenz

  13:00 Karlsruher SC vs TSV 1860 Munchen

  13:00 Soccer Saturday

  13:00 SpVgg Greuther Furth vs FC Erzgebirge Aue

  13:30 Tottenham Hotspur vs Liverpool FC

  14:00 Bouldering World Cup, Arco

  14:00 Chemnitzer FC vs Sportfreunde Lotte

  14:00 FC Hansa Rostock vs FSV Frankfurt

  14:00 FC Rot-Weiss Erfurt vs Fortuna Koln

  14:00 Holstein Kiel vs FSV Zwickau

  14:00 Romanian Liga II

  14:00 Sonnenhof Grossaspach vs Hallescher FC

  14:00 SSV Jahn Regensburg vs VfR Aalen 1921

  14:00 Tajikistan vs Syria

  14:00 Ukraine vs Germany

  14:05 Babelsberg vs RB Leipzig

  14:30 Phoenix vs El Valle

  14:30 Renown vs Blue Star

  14:30 Tom Tomsk vs CSKA Moscow

  14:45 CAPS United vs Mutare City

  14:45 Nkana FC vs Zanaco

  14:55 German 2. Bundesliga - Alle Spiele, alle Tore

  15:00 Gorodeya vs Granit

  15:00 HIFK Helsingfors vs SJK

  15:00 Inter Turku vs Ilves

  15:00 Kalju vs Flora

  15:00 Platinum Stars vs Chippa United

  15:00 Red Star FC 93 vs AC Le Havre

  15:00 RoPS Rovaniemi vs FC Lathi

  15:15 Switzerland vs Russia

  15:30 1. FC Koln vs SV Darmstadt 98

  15:30 Borussia Dortmund vs FSV Mainz 05

  15:30 Carmarthen Town vs Airbus

  15:30 Druids vs Cardiff Metropolitan

  15:30 Eintracht Frankfurt vs FC Schalke 04

  15:30 Excelsior Maassluis vs GVVV

  15:30 FC Augsburg vs VFL Wolfsburg

  15:30 German Bundesliga Simulcast / Konferenz Live

  15:30 Hamburg SV vs FC Ingolstadt 04

  15:30 Pogon Szczecin vs Cracovia Krakow

  15:30 Stromsgodset vs Molde FK

  16:00 Ballinamallard United vs Cliftonville FC

  16:00 Cardiff City vs Reading FC

  16:00 Carrick Rangers vs Ballymena United FC

  16:00 Celtic vs Aberdeen FC

  16:00 Chelsea vs Burnley FC

  16:00 Coleraine FC vs Glentoran FC

  16:00 Crusaders FC vs Portadown FC

  16:00 Crystal Palace vs AFC Bournemouth

  16:00 Djurgardens IF vs Gefle IF

  16:00 Dunav Ruse vs PFK Cherno More Varna

  16:00 Everton FC vs Stoke City

  16:00 Falkirk FC vs Dumbarton

  16:00 FC Vitebsk vs Slavia-Mozyr

  16:00 FC Volyn Lutsk vs Chernomorets Odessa

  16:00 Glenavon FC vs Ards

  16:00 Kalmar FF vs IFK Norrkoping

  16:00 Leicester City vs Swansea City FC

  16:00 Linfield FC vs Dungannon Swifts FC

  16:00 SK Sturm Graz vs SCR Altach

  16:00 Southampton FC vs Sunderland

  16:00 Ungheni vs Dinamo-Auto

  16:00 Watford FC vs Arsenal

  16:00 Zamudio vs Athletic Bilbao B

  16:30 Catania vs Juve Stabia

  16:30 FC Sudtirol Bolzano vs Fano

  16:30 Lumezzane vs Teramo

  16:30 Sambenedettese Calcio vs Padova

  16:30 Spain vs Belarus

  17:00 Dalkurd vs Syrianska

  17:00 Dijon Footbal vs Olympique Lyon

  17:00 Doxa Katokopia vs AEL Limassol

  17:00 FK JPFS Spartaks Jurmala vs Rigas FS

  17:00 FK Zenit St. Petersburg vs FK Amkar Perm

  17:00 Hapoel Haifa FC vs Bnei Yehuda Tel Aviv

  17:00 Tondela vs OS Belenenses Lisbon

  17:00 Universidad Chile vs Universidad Catolica

  17:30 BBC Final Score

  17:30 FC Minsk vs FC Neman Grodno

  17:30 FC Timisoara vs CFR Cluj

  17:30 German Bundesliga - Alle Spiele, alle Tore

  17:30 Krupa vs Sloboda

  17:30 Metalleghe-BSI Jajce vs Olimpic Sarajevo

  17:30 Polish 1. Liga Match

  17:30 Radnik Bijeljina vs FK Sarajevo

  17:30 Sport am Samstag

  17:45 Italy vs Portugal

  17:45 Kalev Sillamae vs Infonet

  17:45 Lugano vs FC Lausanne Sports

  18:00 AEK Athens vs Apollon Smirnis

  18:00 Anagennisi FC Deryneia vs Omonia Nicosia

  18:00 Apollon Limassol vs Aris FC Limassol

  18:00 ARD Sportschau

  18:00 Czech Republic Synot Liga U21

  18:00 FK Haugesund vs SK Brann Bergen

  18:00 Gornik Leczna vs Jagiellonia Bialystok

  18:00 Hapoel Raanana FC vs Maccabi Petach Tikva

  18:00 Krasnodar Youth vs Lokomotiv M II

  18:00 Lazio vs Juventus

  18:00 Neva vs Beda

  18:00 Norway vs Austria

  18:00 Olympic Safi vs Chabab Rif Hoceima

  18:00 PFK Botev Plovdiv vs Neftohimik

  18:00 Saudi Arabia vs Laos

  18:00 Sporting Lokeren vs Excelsior de Mouscron

  18:00 Zbrojovka Brno vs Slovacko

  18:05 All Boys vs Boca Unidos

  18:05 Barracas Central vs Platense

  18:15 Bangor City FC vs Rhyl FC

  18:15 Osasuna vs Real Sociedad

  18:15 SD Eibar vs Valencia CF

  18:30 Atletico Baleares vs Real Mallorca B

  18:30 Austrian Bundesliga Simulcast

  18:30 Borussia Monchengladbach vs Bayer 04 Leverkusen

  18:30 Dynamo Kyiv vs Vorskla Poltava

  18:30 Eskisehirspor vs Sanliurfaspor

  18:30 Hull City vs Manchester United

  18:30 Kasimpasa SK vs Adanaspor

  18:30 Newcastle United vs Brighton and HA

  18:30 Pordenone vs Gubbio

  18:30 Santarcangelo vs FeralpiSalo

  18:30 SV Mattersburg vs SKN Sankt Polten

  18:30 Venezia vs Forli

  18:30 WAC Sankt Andra vs FC Admira

  18:30 Willem II vs Roda J.C.

  19:00 Anorthosis Famagusta FC vs Nea Salamina Famagusta

  19:00 Breidablik vs Stjarnan

  19:00 FC Spartak Trnava vs Slovan Bratislava

  19:00 Gimnasia La Plata vs Velez Sarsfield BA

  19:00 Girona FC vs Elche CF

  19:00 MFK Ruzomberok vs Zemplin Michalovce

  19:00 NK Osijek vs HNK Cibalia Vinkovci

  19:00 Partizan Belgrade vs FK Rad Beograd

  19:00 Real Oviedo vs UD Almeria

  19:00 Reus vs CD Mirandes

  19:00 Spartak Myjava vs 1. FC Tatran Presov

  19:00 ZP Podbrezova vs Zlate Moravce

  19:10 Bnei Sakhnin FC vs Maccabi Haifa FC

  19:15 Estoril vs Sporting Braga

  19:30 Celik Zenica vs Zeljeznicar

  19:30 Compostela vs Ribadumia

  19:45 Feyenoord vs Excelsior

  19:45 SC Heerenveen vs PEC Zwolle

  19:45 Swiss Challenge League

  20:00 Argentino Pergamino vs General Rojo

  20:00 AS Nancy vs En Avant Guingamp

  20:00 Backa Palanka vs Borac Cacak

  20:00 Deportes Temuco vs Cobresal

  20:00 FC Metz vs SCO Angers

  20:00 FC Sion vs FC Vaduz

  20:00 FK Javor Ivanjica vs FK Cukaricki

  20:00 FK Radnicki Nis vs Mladost Lucani

  20:00 French Ligue 1 Simulcast

  20:00 Hapoel Tel Aviv vs Hapoel Beer Sheva

  20:00 Hercules Alicante vs Barcelona B

  20:00 Montpellier HSC vs Stade Rennes

  20:00 OGC Nice vs Lille OSC

  20:00 Pandurii Targu Jiu vs Steaua Bucharest

  20:00 Shabab Atlas Henifra vs Kasba-Tadla

  20:00 Sint Truidense VV vs KV Kortrijk

  20:00 SM Caen vs SC Bastia

  20:00 Vozdovac vs FK Napredak Krusevac

  20:00 Westerlo vs KV Mechelen

  20:00 Zrinjski Mostar vs Vitez

  20:15 Bidvest Wits vs Orlando Pirates FC

  20:15 CSKA Sofia vs Lokomotiv Sofia

  20:15 NK Olimpija Ljubljana vs FC Koper

  20:15 Real Madrid vs Celta de Vigo

  20:30 AC Ancona vs AC Mantova

  20:30 Acassuso vs Comunicaciones

  20:30 Arka Gdynia SSA vs Zaglebie Lubin

  20:30 AS Bari vs AS Cittadella

  20:30 Austrian Bundesliga - Alle Spiele, alle Tore

  20:30 Bassano Virtus vs Reggiana

  20:30 Benevento vs Spal 1907

  20:30 Bray Wanderers vs Derry City

  20:30 Brown vs Deportivo Santani

  20:30 Danubio vs Club Nacional

  20:30 Excursionistas vs Deportivo Riestra

  20:30 Fenix vs CA Cerro

  20:30 Frosinone Calcio vs Virtus Entella

  20:30 Hellas Verona vs Latina

  20:30 Italian Serie B Simulcast / Diretta Gol

  20:30 Lechia Gdansk vs Nieciecza

  20:30 Modena FC vs Parma

  20:30 Oostende vs Waasland Beveren

  20:30 Pro Vercelli vs Ascoli

  20:30 Ternana vs Pisa

  20:30 US Avellino vs Brescia

  20:30 Vicenza vs Carpi

  20:30 Villa Dalmine vs Juventud Unida

  20:45 A. Demirspor vs Denizlispor

  20:45 Akhisar Belediyespor vs Galatasaray

  20:45 Elazigspor vs Boluspor

  20:45 FC Twente vs Sparta

  20:45 Gaziantepspor vs Trabzonspor

  20:45 Napoli vs AC Milan

  20:45 Sligo Rovers vs Galway United

  21:00 Atletico Tucuman vs Atletico de Rafaela

  21:00 HNK Rijeka vs NK Slaven Koprivnica

  21:00 Lugo vs Real Zaragoza

  21:00 Oeste vs Paysandu

  21:00 Petrolero Yacuiba vs San Jose Oruro

  21:00 Ponte Preta vs Corinthians SP

  21:00 Rosario Central vs Defensa y Justicia

  21:20 Vila Nova FC vs Nautico Recife

  21:30 Atletico Parana vs Flandria

  21:30 Clube Desportivo Nacional vs Benfica Lisbon

  21:30 Tupi FC vs Vasco da Gama RJ

  22:00 Football on 5: The Championship

  22:05 Chacarita Juniors vs Instituto

  22:15 Bucaramanga vs Alianza Petrolera

  22:15 Ittihad Tanzher vs Difaa El Jadida

  22:15 Leganes vs Atletico Madrid

  22:40 French Magazine Jour de Foot

  22:45 Sky Calcio Live

  23:00 Mushuc Runa SC vs CD El Nacional

  23:00 Racing Club vs Talleres Cordoba

  23:00 River Plate vs Aucas

  23:00 Rubio Nu vs Club Nacional Asuncion

  23:00 Seattle Reign W vs Portland Thorns W

  23:00 ZDF das aktuelle sportstudio

  23:05 Stadion Voetbalmagazine Highlights

  23:10 BBC Match of the Day

  23:30 EC Bahia vs Parana Curitiba

  00:00 Boston River vs Defensor Sp.

  00:00 Cortulua vs Deportivo Cali

  00:00 El dia del Futbol

  00:00 Queretaro FC vs Necaxa

  00:00 Zacatepec vs Cafetaleros de Tapachula

  00:30 Patriotas vs Boyaca Chico

  00:30 Patriotas vs Chico FC

  01:00 DC United vs Chicago Fire

  01:00 Harrisburg City Islanders vs Pittsburgh Riverhounds

  01:00 New York Cosmos vs Carolina Railhawks

  01:00 Philadelphia Union vs Kansas City

  01:00 Richmond Kickers vs Orlando City II

  01:00 San Lorenzo vs San Martin

  01:00 Sky Blue W vs Chicago Red Stars W

  01:00 Union Espanola vs O Higgins

  01:00 Western New York Flash W vs Houston Dash W

  01:00 Wilmington Hammerheads FC vs Rochester Rhinos

  01:05 Ferro Carril vs Central Cordoba SE

  01:10 Club Guarani vs General Diaz

  01:30 Charleston Battery vs Charlotte Independence

  01:30 Columbus Crew vs San Jose Earthquakes

  01:30 Louisville City FC vs Bethlehem Steel

  01:30 Tampa Bay Rowdies vs Rayo Okc

  01:30 Toronto FC vs Montreal Impact

  02:00 Alebrijes Oaxaca vs Murcielagos

  02:00 Atlas vs Cruz Azul

  02:00 Lobos BUAP vs Tampico Madero

  02:00 Loros vs Tampico Madero

  02:00 Luverdense vs CA Bragantino

  02:00 Miami FC vs Minnesota Stars FC

  02:00 UANL Tigres vs Veracruz

  02:06 Pachuca vs Monterrey

  02:30 OKC Energy FC vs Tulsa Roughnecks FC

  02:30 Rio Grande Valley vs Colorado Springs Switchbacks FC

  02:30 Saint Louis FC vs San Antinio FC

  02:30 Swope Park Rangers vs LA Galaxy II

  02:45 Once Caldas vs Deportivo Pasto

  03:00 Atlante vs Mineros de Zacatecas

  03:00 Houston Dynamo vs FC Dallas

  03:00 Indios de Ciudad Juarez vs Potros de Hierro

  04:00 Club America Mexico vs Chivas Guadalajara

  04:00 Dorados vs CorAS Tepic

  04:30 Arizona United SC vs Real Monarchs SLC

  04:30 LA Galaxy vs Vancouver Whitecaps

  05:00 Sacramento Republic FC vs Whitecaps FC II

Copyright 2014 - 2016 :: Contact US